Ostrava 2021

ENERGY STREETBALL OSTRAVA

Turnaj týmů základních a středních škol ve streetballu „3 na 3\".

  • termín konání:  15.6. 2021
  • místo konání: TROJHALÍ KAROLINA
    • venkovní sportovní plocha
    • K Trojhalí 3361/5, Ostrava – Moravská Ostrava
    • www.trojhali.cz
  • týmy:  tým tvoří 3 hráči + 1 náhradník + pedagogický dozor (učitel/trenér);
  • kategorie:  12 týmů v každé kategorii
    • školní týmy - základní školy, víceletá gymnázia
      dívky 14-15 let
      chlapci 14-15 let
    • školní týmy gymnázia, střední školy, střední odborná učiliště
      dívky 16-19 let
      chlapci 16-19 let
  • přihlášky:  tým přihlašuje odpovědný zástupce školy
    • přihlášky online na www.energystreetball.cz
    • zahájení přihlášek - 19.5. 2021
    • uzávěrka přihlášek - 11.6. 2021 nebo do naplnění kapacity turnaje
    • startovné zdarma
  • pořadatel:  Česká streetballová asociace,z.s.
  • partneři:  
    • skupina Veolia
    • Magistrát města Ostravy
  • propozice zde

časový harmonogram:

kategorie dívky a chlapci 14-15 let (základní školy)

  • 07:30-08:15 registrace týmů na místě konání turnaje
  • 08:15-08:25 oficiální zahájení turnaje
  • 08:30-10:00 utkání ve skupinách
  • 10:05-10:50 utkání o umístění
  • 11:00-11:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
  • 11:15-11:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
  • 11:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen

11:30-12:00         doprovodný program

kategorie dívky a chlapci 16-19 let (střední školy)

  • 11:00-12:00 registrace týmů 
  • 12:05-12:10 oficiální zahájení turnaje
  • 12:15-13:40 utkání ve skupinách
  • 13:50-14:35 utkání o umístění
  • 14:45-14:55 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
  • 15:00-15:10 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
  • 15:15  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen 

Informace: 

v případě zájmu o další informace kontaktujte pořadatele: energy.streetball@gmail.com

Kategorie

  • Chlapci 14-15 let
  • Chlapci 16-19 let
  • Dívky 14-15 let
  • Dívky 16-19 let

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

  • ZŠ a MŠ MITUŠOVA 16 Ostrava
  • ZŠ Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace
  • ZŠ Srbská 2
  • SG Dana a Emila Zátopkových
  • ZŠ Horymírova
  • ZŠ Ostrava - Hrabová
  • ZŠ a MŠ Frýdek-Místek
  • ZŠ Nový Jičín, Tyršova 1
  • ZŠ a MŠ Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace

Výsledky

1. místo: SG Zátopkových
2. místo: ZŠ Srbská
3. místo: ZŠ Zábřeh
 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

  • Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
  • Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
  • SPŠei Ostrava
  • SPŠ Ostrav Vítkovice p.o.
  • Střední škola technických oborů
  • Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
  • Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
  • Gymnázium, Ostrava Hrabůvka přísp. org.
  • Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace
  • SPŠ Ostrav Vítkovice p.o.
  • Biskupské gymnázium v Ostravě
  • Gymnázium Prigo

VÝSLEDKY

1. místo: SG Zátopkových 1
2. místo: SG Zátopkových 2
3. místo: Gym. Matiční
 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

  • ZŠ a MŠ MITUŠOVA 16 Ostrava
  • ZŠ a MŠ Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace
  • ZŠ Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace
  • Základní Škola a Mateřská Škola Albrechtice
  • Gymnázium, Ostrava Hrabůvka přísp. org.
  • ZŠ Krnov, Dvořákův okruh
  • Základní škola Petra Bezruče
  • SG D.aE. Zátopkových

Výsledky

1. místo: ZŠ Matiční
2. místo: ZŠ Krnov
3. místo: Gym. Hrabůvka
 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

  • SG D.aE. Zátopkových
  • Střední průmyslová škola, obchodní akademie a Jazyková škola Frýdek-Místek
  • Jazykové gymnázium Pavla Tigrida
  • Gymnázium, Ostrava Hrabůvka přísp. org.
  • POLSKÉ GYMNÁZIUM - POLSKIE GIMNAZJUM IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO
  • Matiční gymnázium Ostrava
  • SG D.aE. Zátopkových

VÝSLEDKY

1. místo: Gym. Hrabůvka
2. místo: SG Zátopkových 1
3. místo: SG Zátopkových 2
 

Partneři turnaje

Copyright ENERGY STREETBALL 2022