Praha 2021

ENERGY STREETBALL PRAHA

Turnaj týmů základních a středních škol ve streetballu „3 na 3".

  • termín konání:  22.6. 2021
  • místo konání: LETENSKÁ PLÁŇ
    • venkovní parkoviště poblíž zastávky tramvaje „Sparta“
    • Milady Horákové, Praha 7   

  • týmy:  tým tvoří 3 hráči + 1 náhradník + pedagogický dozor (učitel/trenér);
  • kategorie:  12 týmů v každé kategorii
    • školní týmy - základní školy, víceletá gymnázia
      dívky 14-15 let
      chlapci 14-15 let
    • školní týmy gymnázia, střední školy, střední odborná učiliště
      dívky 16-19 let
      chlapci 16-19 let
  • přihlášky:  tým přihlašuje odpovědný zástupce školy
    • přihlášky online na www.energystreetball.cz
    • zahájení přihlášek - 19.5. 2021
    • uzávěrka přihlášek - 21.6. 2021 do 10.00 hodin nebo do naplnění kapacity turnaje 12 týmů v každé kategorii
    • startovné zdarma
  • pořadatel:  Česká streetballová asociace,z.s.
  • partneři:  
    • skupina Veolia
    • Magistrát hlavního města Prahy a Městská část Praha 7
  • propozice zde

časový harmonogram:

kategorie dívky a chlapci 14-15 let (základní školy)

  • 07:30-08:15 registrace týmů na místě konání turnaje
  • 08:15-08:25 oficiální zahájení turnaje
  • 08:30-10:00 utkání ve skupinách
  • 10:05-10:50 utkání o umístění
  • 11:00-11:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
  • 11:15-11:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
  • 11:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen

11:30-12:00         doprovodný program

kategorie dívky a chlapci 16-19 let (střední školy)

  • 11:00-12:00 registrace týmů 
  • 12:05-12:10 oficiální zahájení turnaje
  • 12:15-13:40 utkání ve skupinách
  • 13:50-14:35 utkání o umístění
  • 14:45-14:55 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
  • 15:00-15:10 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
  • 15:15  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen 

Informace: 

Kategorie

  • Chlapci 14-15 let
  • Chlapci 16-19 let
  • Dívky 14-15 let
  • Dívky 16-19 let

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

  • ZŠ Mládí
  • ZŠ Weberova
  • ZŠ Brigádníků
  • ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
  • Gymnázium Václava Hlavatého Louny
  • ZŠ Kuncova
  • ZŠ Ohradní
  • ZŠ a MŠ Resslova,Praha 2
  • ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1
  • ZŠ TGM Praha - Klánovice
  • ZŠ KRALUPY
  • Základní škola Bruntál

VÝSLEDKY

1. místo: ZŠ Weberova
2. místo: ZŠ Mládí
3. místo: ZŠ Ohradní

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

  • OA-Kubelíkova
  • Gymnázium Václava Hlavatého Louny
  • Gymnázium Děčín
  • OA Dušní, Praha 1
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka
  • OA Bubeneč
  • Gymnázium Praha 8
  • Gymnázium Nad Štolou
  • SOŠ pro Administrativu EU
  • TRIVIS Praha
  • Gymnázium Praha 4
  • Hudební škola a gymnázium hl.m. Prahy

VÝSLEDKY

1. místo: Gymnázium Nad Štolou
2. místo: OA Bubeneč
3. místo: Gymnázium Václava Hlavatého Louny
 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

  • ZŠ Mládí
  • ZŠ Kuncova
  • ZŠ Ohradní
  • Gymnázium V. Hlavatého Louny
  • ZŠ Novoborská
  • Základní škola Bruntál
  • Základní škola Bruntál
  • 2. ZŠ Tyršova Český Brod

VÝSLEDKY

1. místo: ZŠ Novoborská
2. místo: ZŠ Kuncova
3. místo: ZŠ Mládí
 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

  • OA-Kubelíkova
  • SPŠG Hellichova
  • VOŠ a SZŠ 5.května
  • Gymnázium V. Hlavatého Louny
  • Gymnázium Praha 8
  • Gymnazium Nad Štolou
  • Gymnázium Český Brod
  • Sou Pramen
  • VOŠZ a SZŠ Hradec Králové

VÝSLEDKY

1. místo: Gymnázium Nad Štolou
2. místo: Gymnázium Český Brod
3. místo: VOŠ a SZŠ 5.května

Partneři turnaje

Copyright ENERGY STREETBALL 2022