Novinky

JEDNA Z NÁS JE JEDNA Z VÁS

Ambasadorku letošních turnajů Veolia Energy Streetball v Ostravě a Olomouci je Adéla Smutná, nejlepší střelkyně klubu SBŠ Ostrava a jedna z nejlepších českých hráček a střelkyň letošního ročníku Ženské basketbalové ligy (ŽBL).

PŘIHLÁŠKY NA VEOLIA ENERGY STREETBALL SPUŠTĚNY

Ode dneška až do 21.května můžete přihlásit svůj školní tým do Veolia Energy Streetball 2023, třetího ročníku streetballových turnajů týmů základní a středních škol. Neváhejte!

TERMÍN PŘIHLÁŠEK NA VEOLIA ENERGY STREETBALL 2023

Přihlášky na jednotlivé turnaje série Veolia Energy Streetball 2023 budou spuštěny 17. dubna na našich internetových stránkách.

VEOLIA ENERGY STREETBALL 2023 OLOMOUC

Zveme Vás do Olomouce, kde se ve čtvrtek 22. června 2023 v areálu Fun parku Šantovka uskuteční již třetí ročník turnaje Veolia Energy Streetball. Těšíme se na Vás.

VEOLIA ENERGY STREETBALL 2023 OSTRAVA

Zveme Vás do Ostravy, kde se v úterý 20. června 2023 v areálu Nová Karolina uskuteční již třetí ročník turnaje Veolia Energy Streetball. Těšíme se na Vás.

VEOLIA ENERGY STREETBALL 2023 PRAHA

Zveme Vás do Prahy na Letenskou pláň, kde se ve čtvrtek 15.června 2023 uskuteční první turnaj série Veolia Energy Streetball 2023. Těšíme se na vás.

TERMÍNY TURNAJŮ VEOLIA ENERGY STREETBALL 2023

Dobrá zpráva pro všechny hráčky, hráče a fanoušky streetballu a basketbalu - známe termíny turnajů Veolia Energy Streetball 2023.

NIKOLA SIKOROVÁ UŽ MŮŽE ZÁVODIT

Když každý bod pomáhá, nemusí život na vozíku znamenat konec všem snům

Video z pražského turnaje

Na našem facebookovém profilu můžete vidět také profesionální video z letošního pražského turnaje.

Copyright ENERGY STREETBALL 2024