OLOMOUC 2024

VEOLIA ENERGY STREETBALL OLOMOUC 2024

Turnaj ve streetballu „3 na 3" týmů základních a středních škol z Olomouce a dalších měst a obcí.

  • termín konání:  20.6. 2024
  • místo konání: FUNPARK ŠANTOVKA
    • venkovní parkoviště obchodního centra Galerie Šantovka
    • Polská 1/ Šantova, Olomouc
    • www.funparksantovka.cz
  •  týmy:  tým tvoří 3 hráči + 1 náhradník + pedagogický dozor (učitel/trenér);
  • kategorie:  12 týmů v každé kategorii
    • školní týmy - základní školy, víceletá gymnázia
      dívky 14-15 let
      chlapci 14-15 let
    • školní týmy gymnázia, střední školy, střední odborná učiliště
      dívky 16-19 let
      chlapci 16-19 let
  • přihlášky:  tým přihlašuje odpovědný zástupce školy
    • přihlášky online na www.energystreetball.cz
    • zahájení přihlášek - 1.4. 2024;
    • uzávěrka přihlášek - 20.5. 2024 nebo do naplnění kapacity turnaje 12 týmů v každé kategorii;
    • do turnaje v Olomouci budou přednostně přihlášeny týmy z Olomouce a okolí, na volná místa se mohou přihlásit týmy z ostatních měst a obcí ČR;
    • každá škola může do turnaje přihlásit v každé kategorii maximálně dva týmy - jeden „A tým“ a jeden tzv. „náhradní tým“;
    • kdo se dříve registruje, ten hraje - přednost mají tzv. „A týmy“. V případě volných míst bude turnaj doplněn o přihlášené „náhradní týmy“, a to v pořadí, v jakém se zaregistrovaly;
    • konečný výběrů účastníků je v kompetenci pořadatele;
    • startovné zdarma
  • pořadatel:  Česká streetballová asociace,z.s.
  • partneři:  
    • skupina Veolia
    • Magistrát města Olomouc
  • propozice zde

časový harmonogram:

kategorie dívky a chlapci 14-15 let (základní školy)

    • 07:30-08:15 registrace týmů na místě konání turnaje
    • 08:25 oficiální zahájení turnaje
    • 08:30-10:00 utkání ve skupinách
    • 10:05-10:50 utkání o umístění
    • 10:50-11:00 soutěž ve střelbě
    • 11:00-11:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
    • 11:15-11:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
    • 11:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen

      11:45-12:30         doprovodný program

    • 11:45-12:00 exhibice profesionálů ve smečování
    • 12:00-12:25 Veolia Energy Slam Dunk - soutěž ve smečování

    kategorie dívky a chlapci 16-19 let (střední školy)

    • 10:30-11:30 registrace týmů 
    • 12:25 oficiální zahájení turnaje
    • 12:30-13:55 utkání ve skupinách
    • 14:05-14:50 utkání o umístění
    • 14:50-15:00 soutěž ve střelbě
    • 15:00-15:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
    • 15:15-15:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
    • 15:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen 

Informace: 

Kategorie a přihlášené týmy

  • Dívky 14-15 let
  • Dívky 16-19 let
  • Chlapci 14-15 let
  • Chlapci 16-19 let

Dívky 14-15 let

Město Kategorie
1 ZŠ Cihelní Bruntál Dívky 14-15 let
2 FZŠ Dr.Milady Horákové,Olomouc Dívky 14-15 let
3 ZŠ Mohelnice Mlýnská Dívky 14-15 let
4 ZŠ Olomouc, Dvorského 33 Dívky 14-15 let
5 FZŠ Olomouc Tererovo náměstí Dívky 14-15 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 ZŠ Olomouc, Dvorského 33 Dívky 14-15 let

Dívky 16-19 let

Město Kategorie
1 Gymnázium Česká Třebová Dívky 16-19 let
2 SŠ polygrafická Olomouc Dívky 16-19 let
3 Gymnázium Jakuba Škody Přerov Dívky 16-19 let
4 Gymnázium Lipnik nad Becvou Dívky 16-19 let

Chlapci 14-15 let

Město Kategorie
1 ZŠ a MŠ Kostelec na Hané Chlapci 14-15 let
2 FZŠ Dr.Milady Horákové,Olomouc Chlapci 14-15 let
3 ZŠ Svatoplukova Chlapci 14-15 let
4 ZŠ Olomouc Stupkova 16 Chlapci 14-15 let
5 ZŠ Cihelní Bruntál Chlapci 14-15 let
6 FZŠ Olomouc Tererovo náměstí Chlapci 14-15 let
7 ZŠ Olomouc, Dvorského 33 Chlapci 14-15 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 FZŠ Dr. Milady Horákové Chlapci 14-15 let
2 FZŠ Olomouc Tererovo náměstí Chlapci 14-15 let
3 ZŠ Olomouc, Dvorského 33 Chlapci 14-15 let

Chlapci 16-19 let

Město Kategorie
1 EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s. r. o. Chlapci 16-19 let
2 Gymnázium Česká Třebová Chlapci 16-19 let
3 Moravská střední škola Olomouc Chlapci 16-19 let
4 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc Chlapci 16-19 let
5 Střední škola elektrotechnická Lipník nad Bečvou Chlapci 16-19 let
6 Průmyslová škola Letohrad Chlapci 16-19 let
7 Gymnázium Lipnik nad Becvou Chlapci 16-19 let
8 Gymnázium Jakuba Škody Přerov Chlapci 16-19 let
9 SŠ polygrafická Olomouc Chlapci 16-19 let
10 Obchodní akademie Přerov Chlapci 16-19 let
11 SUPŠ HNN Chlapci 16-19 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 Gymnázium Česká Třebová Chlapci 16-19 let

Copyright ENERGY STREETBALL 2024