PŘIHLÁŠKA NA TURNAJ

REGISTRACE STARTUJÍ 1.4. 2024
Registrace/přihlášky týmů do Veolia Energy Streetball 2024, čtvrtého ročníku streetballových turnajů týmů základní a středních škol, proběhne v termínu od 1.4. do 20.5.2024. Registrace může být ukončena dříve (naplněním kapacity turnaje) nebo naopak prodloužena, přičemž termín uzávěrky přihlášek oznámí pořadatel na svých internetových stránkách/sociálních sítích. 

PROSÍM, ČTĚTE PŘED REGISTRACÍ. DĚKUJEME.
Naším cílem je, aby se v jednotlivých turnajích představilo co nejvíce škol z daného města/spádového regionu. Proto pro přihlášky/registraci platí, že:

  • kapacita turnajů je 12 týmů v každé kategorii;
  • do turnaje v Praze se mohou přihlásit pouze týmy z Prahy a okolí. Do turnaje v Ostravě se mohou přihlásit týmy z Ostravy a okolních měst a obcí regionu. Do turnaje v Olomouci budou přednostně přihlášeny týmy z Olomouce, na volná místa se mohou přihlásit týmy z jiných měst a obcí.
  • každá škola může do turnaje ve svém městě/spádovém regionu přihlásit v každé kategorii maximálně dva týmy - jeden „A tým“ a jeden tzv. „náhradní tým“;
  • v případě, že škola má zájem zúčastnit se turnaje v jiném městě/regionu, může do každé kategorie tohoto turnaje přihlásit pouze „náhradní tým“;
  • kdo se dříve registruje, ten hraje - přednost mají tzv. „A týmy“. V případě volných míst bude turnaj doplněn o přihlášené „náhradní týmy“, a to v pořadí, v jakém se zaregistrovaly.
  • konečný výběrů účastníků je v kompetenci pořadatele.

 V případě dotazů a nejasností nás kontaktujte na marek@energystreetball.cz. Děkujeme za Váš zájem o účast a těšíme se na setkání s Vámi na některém z turnajů.

Copyright ENERGY STREETBALL 2024