Ostrava 2023

VEOLIA ENERGY STREETBALL OSTRAVA

Turnaj týmů základních a středních škol ve streetballu „3 na 3".

  • termín konání:  20.6. 2023
  • místo konání: TROJHALÍ KAROLINA
    • venkovní sportovní plocha
    • K Trojhalí 3361/5, Ostrava – Moravská Ostrava
    • www.trojhali.cz
  •  týmy:  tým tvoří 3 hráči + 1 náhradník + pedagogický dozor (učitel/trenér);
  • kategorie:  12 týmů v každé kategorii
    • školní týmy - základní školy, víceletá gymnázia
      dívky 14-15 let
      chlapci 14-15 let
    • školní týmy gymnázia, střední školy, střední odborná učiliště
      dívky 16-19 let
      chlapci 16-19 let
  • přihlášky:  tým přihlašuje odpovědný zástupce školy
    • přihlášky online na www.energystreetball.cz
    • zahájení přihlášek - 17.4. 2023
    • uzávěrka přihlášek - 21.5. 2023 nebo do naplnění kapacity turnaje 12 týmů v každé kategorii
    • každá škola může do turnaje ve svém městě/spádovém regionu přihlásit v každé kategorii maximálně dva týmy - jeden „A tým“ a jeden tzv. „náhradní tým“;
    • v případě, že škola má zájem zúčastnit se turnaje v jiném městě/regionu, může do každé kategorie tohoto turnaje přihlásit pouze „náhradní tým“;
    • kdo se dříve registruje, ten hraje - přednost mají tzv. „A týmy“. V případě volných míst bude turnaj doplněn o přihlášené „náhradní týmy“, a to v pořadí, v jakém se zaregistrovaly;
    • startovné zdarma
  • pořadatel:  Česká streetballová asociace,z.s.
  • partneři:  
    • skupina Veolia
    • Magistrát města Ostravy
  • propozice zde

časový harmonogram:

kategorie dívky a chlapci 14-15 let (základní školy)

  • 07:30-08:15 registrace týmů na místě konání turnaje
  • 08:15-08:25 oficiální zahájení turnaje
  • 08:30-10:00 utkání ve skupinách
  • 10:05-10:50 utkání o umístění
  • 11:00-11:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
  • 11:15-11:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
  • 11:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen

11:30-12:00         doprovodný program

kategorie dívky a chlapci 16-19 let (střední školy)

  • 11:00-12:00 registrace týmů 
  • 12:05-12:10 oficiální zahájení turnaje
  • 12:15-13:40 utkání ve skupinách
  • 13:50-14:35 utkání o umístění
  • 14:45-14:55 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
  • 15:00-15:10 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
  • 15:15  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen 

Informace: 

v případě zájmu o další informace kontaktujte pořadatele: marek@energystreetball.cz

 

Kategorie a přihlášené týmy

  • Chlapci 14-15 let
  • Chlapci 16-19 let
  • Dívky 14-15 let
  • Dívky 16-19 let

Chlapci 14-15 let

Město Kategorie
1 ZŠ a MŠ Dělnická Chlapci 14-15 let
2 Matiční gymnázium Ostrava Chlapci 14-15 let
3 ZŠ Frýdek-Místek Chlapci 14-15 let
4 ZŠ Gen.Píky Ostrava Chlapci 14-15 let
5 ZŠ Hnojník Chlapci 14-15 let
6 ZŠ Mitušova 16 Chlapci 14-15 let
7 SG Dana a Emila Zátopkových Chlapci 14-15 let
8 Wichterlovo gymnázium Chlapci 14-15 let
9 Základní škola Bruntál Chlapci 14-15 let
10 Gymnázium Komenského Havířov Chlapci 14-15 let
11 Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace Chlapci 14-15 let
12 ZŠ a MŠ Volgogradská 6B Chlapci 14-15 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 ZŠ Hnojník Chlapci 14-15 let
2 Zš Gen.Janka Chlapci 14-15 let

Chlapci 16-19 let

Město Kategorie
1 Matiční gymnázium Ostrava Chlapci 16-19 let
2 SŠ teleinformatiky Chlapci 16-19 let
3 SG Dana a Emila Zátopkových Chlapci 16-19 let
4 OA Ostrava-Mar. Hory Chlapci 16-19 let
5 Wichterlovo gymnázium Chlapci 16-19 let
6 Gymnázium, Ostrava Hrabůvka Chlapci 16-19 let
7 Gymnázium Krnov Chlapci 16-19 let
8 Střední škola technická a dopravní Chlapci 16-19 let
9 SŠTO Havířov Chlapci 16-19 let
10 Gymnázium Česká Třebová Chlapci 16-19 let
11 SPŠ, OA a JŠ Frýdek-Místek Chlapci 16-19 let
12 Obchodní akademie Chlapci 16-19 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 SŠ teleinformatiky Chlapci 16-19 let
2 SG Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace Chlapci 16-19 let
3 Gymnázium Česká Třebová Chlapci 16-19 let
4 Obchodní akademie Chlapci 16-19 let
5 RB SOU Chlapci 16-19 let
6 Biskupské gymnázium v Ostravě Chlapci 16-19 let
7 PRIGO Chlapci 16-19 let
8 Gymnázium Františka Živného Bohumín Chlapci 16-19 let

Dívky 14-15 let

Město Kategorie
1 Základní škola a mateřská škola Ostrava Ostrčilova 10, příspěvková organizace Dívky 14-15 let
2 ZŠ Mitušova 16 Dívky 14-15 let
3 Základní škola Bruntál Dívky 14-15 let
4 Sporortovní gymnázium Dívky 14-15 let
5 Wichterlovo gymnázium Dívky 14-15 let
6 Gymnázium Komenského Havířov Dívky 14-15 let
7 ZŠ a MŠ Volgogradská 6B Dívky 14-15 let
8 ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72 Dívky 14-15 let
9 ZŠ a MŠ Volgogradská 6b Dívky 14-15 let
10 Biskupské gymnázium v Ostravě Dívky 14-15 let
11 ZŠ Petra Bezruče Frýdek-Místek Dívky 14-15 let

Dívky 16-19 let

Město Kategorie
1 Matiční gymnázium Ostrava Dívky 16-19 let
2 Sportovní gymnázium Dívky 16-19 let
3 Wichterlovo gymnázium Dívky 16-19 let
4 Střední zdravotnická škola, p. o. Dívky 16-19 let
5 Gymnázium, Ostrava Hrabůvka Dívky 16-19 let
6 Biskupské gymnázium v Ostravě Dívky 16-19 let
7 Gymnázium Česká Třebová Dívky 16-19 let
8 PRIGO Dívky 16-19 let
9 Střední zdravotnická škola, Opava Dívky 16-19 let
10 Střední zdravotnická škola, Opava Dívky 16-19 let
11 gymnázium komenského havířov Dívky 16-19 let
12 Gymnázium Jakuba Škody Přerov Dívky 16-19 let

Copyright ENERGY STREETBALL 2023