PRAHA 2024

VEOLIA ENERGY STREETBALL PRAHA 2024

Turnaj ve streetballu „3 na 3" týmů základních a středních škol z Prahy a okolí.

  • termín konání:  13.6. 2024
  • místo konání: LETENSKÁ PLÁŇ
    • venkovní parkoviště poblíž zastávky tramvaje „Sparta“
    • Milady Horákové, Praha 7
  • týmy:  tým tvoří 3 hráči + 1 náhradník + pedagogický dozor (učitel/trenér);
  • kategorie:  12 týmů v každé kategorii
    • školní týmy - základní školy, víceletá gymnázia
      dívky 14-15 let
      chlapci 14-15 let
    • školní týmy gymnázia, střední školy, střední odborná učiliště
      dívky 16-19 let
      chlapci 16-19 let
  • přihlášky:  tým přihlašuje odpovědný zástupce školy
    • přihlášky online na www.energystreetball.cz
    • zahájení přihlášek - 1.4. 2024;
    • uzávěrka přihlášek - 20.5. 2024 nebo do naplnění kapacity turnaje 12 týmů v každé kategorii;
    • do turnaje v Praze se mohou přihlásit pouze týmy z Prahy a blízkého okolí;
    • každá škola může do turnaje přihlásit v každé kategorii maximálně dva týmy - jeden „A tým“ a jeden tzv. „náhradní tým“;
    • kdo se dříve registruje, ten hraje - přednost mají tzv. „A týmy“. V případě volných míst bude turnaj doplněn o přihlášené „náhradní týmy“, a to v pořadí, v jakém se zaregistrovaly;
    • konečný výběrů účastníků je v kompetenci pořadatele;
    • startovné zdarma;
  • pořadatel:  Česká streetballová asociace,z.s.
  • partneři:  
    • skupina Veolia
    • Magistrát hlavního města Prahy a Městská část Praha 7
  • propozice zde

časový harmonogram:

kategorie dívky a chlapci 14-15 let (základní školy)

    • 07:30-08:15 registrace týmů na místě konání turnaje
    • 08:25 oficiální zahájení turnaje
    • 08:30-10:00 utkání ve skupinách
    • 10:05-10:50 utkání o umístění
    • 10:50-11:00 soutěž ve střelbě
    • 11:00-11:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
    • 11:15-11:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
    • 11:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen

      11:45-12:30         doprovodný program

    • 11:45-12:00 exhibice profesionálů ve smečování
    • 12:00-12:25 Veolia Energy Slam Dunk - soutěž ve smečování

    kategorie dívky a chlapci 16-19 let (střední školy)

    • 10:30-11:30 registrace týmů 
    • 12:25 oficiální zahájení turnaje
    • 12:30-13:55 utkání ve skupinách
    • 14:05-14:50 utkání o umístění
    • 14:50-15:00 soutěž ve střelbě
    • 15:00-15:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
    • 15:15-15:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
    • 15:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen 

Informace: 

Kategorie a přihlášené týmy

  • Dívky 14-15 let
  • Dívky 16-19 let
  • Chlapci 14-15 let
  • Chlapci 16-19 let

Dívky 14-15 let

Město Kategorie
1 Zs kuncova Dívky 14-15 let
2 ZŠ Tyršova Český Brod Dívky 14-15 let
3 ZŠ Pod Marjankou.cz Dívky 14-15 let
4 ZŠ Mládí Dívky 14-15 let
5 ZŠ Klánovice Dívky 14-15 let
6 ZŠ Litvínovská 600 Dívky 14-15 let
7 Zs Angel Dívky 14-15 let
8 ZŠ Weberova Dívky 14-15 let
9 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Dívky 14-15 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 ZŠ Tyršova Český Brod Dívky 14-15 let

Dívky 16-19 let

Město Kategorie
1 SOŠP Profit Dívky 16-19 let
2 OAG Bubeneč Dívky 16-19 let
3 Gymnázium Litoměřická Dívky 16-19 let
4 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Dívky 16-19 let
5 Zdravotnická škola 5.května, Praha Dívky 16-19 let
6 OA-Kubelíkova Dívky 16-19 let
7 Gymnázium Karla Sladkovského Dívky 16-19 let
8 TRIVIS Praha Dívky 16-19 let

Chlapci 14-15 let

Město Kategorie
1 ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 Chlapci 14-15 let
2 Hostivice Chlapci 14-15 let
3 ZŠ kpt. O. Jaroše Louny Chlapci 14-15 let
4 ZŠ Kuncova Chlapci 14-15 let
5 2. Základní škola Český Brod Chlapci 14-15 let
6 Zš Brána jazyků Chlapci 14-15 let
7 ZŠ Pod Marjánkou Praha 6 Chlapci 14-15 let
8 ZŠ Klánovice Chlapci 14-15 let
9 ZŠ Mládí Chlapci 14-15 let
10 ZŠ Litvínovská 600 Chlapci 14-15 let
11 Základní škola u svatého Štěpána Chlapci 14-15 let
12 Gymnázium Litoměřická Chlapci 14-15 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 ZŠ a MŠ, Praha 2, Na Smetance 1 Chlapci 14-15 let
2 ZŠ Pod Marjánkou Praha 6 Chlapci 14-15 let
3 ZŠ Brána jazyků Chlapci 14-15 let
4 Zs angel Chlapci 14-15 let
5 ZŠ Weberova Chlapci 14-15 let

Chlapci 16-19 let

Město Kategorie
1 GMHS Chlapci 16-19 let
2 Střední průmyslová škola dopravní, a. s. Chlapci 16-19 let
3 Gymnázium Arabská Chlapci 16-19 let
4 SOŠP Profit Chlapci 16-19 let
5 SOŠ JAROV Chlapci 16-19 let
6 OAG Bubeneč Chlapci 16-19 let
7 Gymnázium Litoměřická Chlapci 16-19 let
8 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše Chlapci 16-19 let
9 SPŠ zeměměřická a Geografické gymnázium Praha Chlapci 16-19 let
10 Zdravotnická škola 5.května, Praha Chlapci 16-19 let
11 OA-Kubelíkova Chlapci 16-19 let
12 SPŠE Františka Křižíka Chlapci 16-19 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s. r. o. Chlapci 16-19 let
2 OAG Bubeneč Chlapci 16-19 let
3 SPŠE Františka Křižíka Chlapci 16-19 let
4 Gymnázium Karla Sladkovského Chlapci 16-19 let
5 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Chlapci 16-19 let

Copyright ENERGY STREETBALL 2024