OSTRAVA 2024

VEOLIA ENERGY STREETBALL OSTRAVA 2024

Turnaj ve streetballu „3 na 3" týmů základních a středních škol z Ostravy a okolních měst a obcí regionu.

  • termín konání:  18.6. 2024
  • místo konání: TROJHALÍ KAROLINA
    • venkovní sportovní plocha
    • K Trojhalí 3361/5, Ostrava – Moravská Ostrava
    • www.trojhali.cz
  •  týmy:  tým tvoří 3 hráči + 1 náhradník + pedagogický dozor (učitel/trenér);
  • kategorie:  12 týmů v každé kategorii
    • školní týmy - základní školy, víceletá gymnázia
      dívky 14-15 let
      chlapci 14-15 let
    • školní týmy gymnázia, střední školy, střední odborná učiliště
      dívky 16-19 let
      chlapci 16-19 let
  • přihlášky:  tým přihlašuje odpovědný zástupce školy
    • přihlášky online na www.energystreetball.cz
    • zahájení přihlášek - 1.4. 2024
    • uzávěrka přihlášek - 20.5. 2024 nebo do naplnění kapacity turnaje 12 týmů v každé kategorii;
    • do turnaje v Ostravě se mohou přihlásit týmy z Ostravy a okolních měst a obcí regionu;
    • každá škola může do turnaje přihlásit v každé kategorii maximálně dva týmy - jeden „A tým“ a jeden tzv. „náhradní tým“;
    • přednost mají školy z Ostravy a okolí;
    • kdo se dříve registruje, ten hraje - přednost mají tzv. „A týmy“. V případě volných míst bude turnaj doplněn o přihlášené „náhradní týmy“, a to v pořadí, v jakém se zaregistrovaly;
    • konečný výběrů účastníků je v kompetenci pořadatele;
    • startovné zdarma
  • pořadatel:  Česká streetballová asociace,z.s.
  • partneři:  
    • skupina Veolia
    • Magistrát města Ostravy
  • propozice zde

časový harmonogram:

kategorie dívky a chlapci 14-15 let (základní školy)

    • 07:30-08:15 registrace týmů na místě konání turnaje
    • 08:25 oficiální zahájení turnaje
    • 08:30-10:00 utkání ve skupinách
    • 10:05-10:50 utkání o umístění
    • 10:50-11:00 soutěž ve střelbě
    • 11:00-11:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
    • 11:15-11:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
    • 11:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen

      11:45-12:30         doprovodný program

    • 11:45-12:00 exhibice profesionálů ve smečování
    • 12:00-12:25 Veolia Energy Slam Dunk - soutěž ve smečování

    kategorie dívky a chlapci 16-19 let (střední školy)

    • 10:30-11:30 registrace týmů 
    • 12:25 oficiální zahájení turnaje
    • 12:30-13:55 utkání ve skupinách
    • 14:05-14:50 utkání o umístění
    • 14:50-15:00 soutěž ve střelbě
    • 15:00-15:10 finále dívky, o 3-4. místo chlapci
    • 15:15-15:25 finále chlapci, o 3-4. místo dívky
    • 15:30  vyhlášení výsledků turnaje, předání cen 
  •  

Informace: 

v případě zájmu o další informace kontaktujte pořadatele: marek@energystreetball.cz

 

Kategorie a přihlášené týmy

  • Dívky 14-15 let
  • Dívky 16-19 let
  • Chlapci 14-15 let
  • Chlapci 16-19 let

Dívky 14-15 let

Město Kategorie
1 ZŠ Cihelní Bruntál Dívky 14-15 let
2 ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72 Dívky 14-15 let
3 ZŠ MITUŠOVA 16, OSTRAVA Dívky 14-15 let
4 Gymnázium Havířov Komenského Dívky 14-15 let
5 SG Ostrava Dívky 14-15 let

Dívky 16-19 let

Město Kategorie
1 Biskupské gymnázium v Ostravě Dívky 16-19 let
2 Obchodní akademie s.r.o. Dívky 16-19 let
3 Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace Dívky 16-19 let
4 Gymnázium Havířov Komenského Dívky 16-19 let
5 Gymnázium Jakuba Škody Přerov Dívky 16-19 let
6 SG Ostrava Dívky 16-19 let
7 Gymnázium Ostrava Hrabůvka Dívky 16-19 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 Biskupské gymnázium v Ostravě Dívky 16-19 let

Chlapci 14-15 let

Město Kategorie
1 Matiční gymnázium Ostrava Chlapci 14-15 let
2 Gymnázium PRIGO Chlapci 14-15 let
3 Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Chlapci 14-15 let
4 ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72 Chlapci 14-15 let
5 ZŠ a MŠ Dělnická Chlapci 14-15 let
6 1st International School of Ostrava Chlapci 14-15 let
7 Gymnázium Havířov Komenského Chlapci 14-15 let
8 Gymnázium Ostrava Hrabůvka Chlapci 14-15 let
9 ZŠ Cihelní Bruntál Chlapci 14-15 let
10 ZŠ Hrdličky Chlapci 14-15 let
11 Biskupské gymnázium v Ostravě Chlapci 14-15 let
12 ZŠ HELLO Chlapci 14-15 let

Chlapci 16-19 let

Město Kategorie
1 Matiční gymnázium Ostrava Chlapci 16-19 let
2 Biskupské gymnázium v Ostravě Chlapci 16-19 let
3 SPŠ, OA a JŠ Frýdek-Místek Chlapci 16-19 let
4 Střední škola Prigo Chlapci 16-19 let
5 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské Chlapci 16-19 let
6 Střední škola technická Opava Chlapci 16-19 let
7 Gymnázium PRIGO Chlapci 16-19 let
8 Gymnázium Krnov Chlapci 16-19 let
9 Obchodní akademie s.r.o. Chlapci 16-19 let
10 SG Dana a Emila Zátopkových, Ostrava Chlapci 16-19 let
11 Gymnázium Ostrava Hrabůvka Chlapci 16-19 let
12 1st International School of Ostrava Chlapci 16-19 let

Náhradnící

Město Kategorie
1 Obchodní akademie s.r.o. Chlapci 16-19 let
2 Gymnázium Krnov Chlapci 16-19 let
3 Gymnázium Jakuba Škody Chlapci 16-19 let
4 Ahol SOŠ Chlapci 16-19 let
5 Střední škola technická a dopravní Chlapci 16-19 let
6 Gymnázium Hello Chlapci 16-19 let

Copyright ENERGY STREETBALL 2024